Hakkımızda

Zaman zaman plansız olma lüksüne sahip olmak isteyen, işi veya keyfi için sık seyahat edenlerden misiniz? Gece şahane bir planın sonrasında eve dönmek zor mu geldi? Ya da toplantınız uzadı veya uçağınız mı kaçtı? Hemen bu hafta hatta bu akşam konaklamak için bir otel odasına ihtiyacınız var!


LastOda konaklama ihtiyacınız ortaya çıktığında telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da tabletinizden size en yakın otellerdeki aynı gün içinde geçerli oda tekliflerini çok özel indirimlerle listeleyen bir mobil uygulama! Her gün ince elenip sık dokunarak seçilmiş, bölgelerimizdeki nitelikli otellerin kısa bir listesini sizler için %70’e varan indirimlerle listeliyoruz! Üstelik LastOda’nın son dakika avantajlı otel fiyatlarından öncesinden rezervasyon yaparak dahi yararlanabiliyorsunuz.


Seçtiğiniz bölgenin en ‘cool’ otellerinden birinin odasını LastOda’da çok özel fiyatlarla sadece 30 saniye içinde satın alabiliyorsunuz!


Sizlerin son dakika oda ihtiyacınıza cevap verecek en iyi teklifleri sunmak için LastOda ekibi olarak çalışmaya devam ediyoruz! Fikirleriniz bizim için önemli, her zaman bekleriz! Odasız kalmayın ve bizi lütfen rahatsız edin!
Bizi Takip Edin

Facebook Twitter


© 2017 | Gizlilik Bildirimi
Tüm Hakları Saklıdır

Son Dakika Rezervasyon

Müşteri Desteği
(212) 244 12 14
info@lastoda.com