Sıkça Sorulan Sorular

 • S. LastOda’nın diğer rezervasyon sitelerinden farkı nedir?

  +
 • S. Sistemde neden sınırlı sayıda oda satışı yapılıyor?

  +

  LastOda’nın öncelikli hedeflerinden biri sizlere en iyi fırsatları en kolay biçimde sunabilmektir. Son dakikada onlarca oteli inceleme zahmetini ortadan kaldırıp, seçtiğiniz bölgenin en avantajlı kısıtlı sayıda teklifi arasında hızlıca seçim yapabilmeniz için çalışıyoruz. Her gün üye otellerimizden aldığımız oda teklifleri içerisinde bir eleme yapıp, yalnızca en avantajlı olanlarını sizlere sunuyoruz. Böylece siz zahmetsizce, zaman harcamadan, en avantajlı fiyata sahip odanızı satın alabiliyorsunuz.

 • S. Hangi akıllı telefonlarda LastOda uygulamasını kullanabilirim?

  +

  LastOda uygulamasını şimdilik sadece IOS ve Android işletim sistemli telefonlarda kullanabilirsiniz. Uygulamamızı iPhone için “App Store”dan, Android için ise “Google Play”den indirebilirsiniz. LastOda mobil rezervasyon uygulamasının diğer akıllı telefonlarda da kullanılabilir olması için çalışmalarımız devam ediyor.

 • S. Oda satın almak için LastOda’ya üye olmak zorunda mıyım?

  +

  Evet, yalnızca üye kaydı olan kullanıcılarımız LastOda’nın cazip fırsatlarından yararlanabilirler.

 • S. Oda satın almak için neden öğlene kadar beklemem gerekiyor?

  +

  LastOda’nın amacı otellerin satışı gerçekleşmemiş odalarını en avantajlı fiyatlar ile kullanıcıları ile buluşturmaktır. Bu sebeple sabah 10:00’a kadar otellerden alınmaya devam eden oda fırsatları LastOda ekibi tarafından yapılan sıkı bir elemeden geçerek sabah 10:00’da kullanıcılarımıza sunulur. LastOda’da gördüğünüz tüm fırsatlar yalnızca aynı gün içinde geçerlidir. 5 gün sonrasına kadar seçebileceğiniz check-in tarihleri için listeleyeceğiniz tüm teklifler yalnızca o gün için geçerlidir.

 • S. Kategoriler ne anlama geliyor?

  +

  LastOda mobil uygulamasında Altın, Gümüş ve Bronz olmak üzere 3 farklı kategoride oteller göreceksiniz. Bu kategoriler, otellerin tarzlarını yansıtmak için kullanılır.

 • S. Nasıl oda satın alabilirim?

  +

  Çok kolay! LastOda uygulamasına girip, önce sol üst köşede check-in etmek istediğiniz tarihi seçiniz. Konaklama yapmak istediğiniz şehri ve bölgeyi seçerek, dilerseniz de uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan GPS butonuna tıklayarak çevrenizde ki otelleri görüntüleyebilirsiniz. Listelenen oteller hakkında bilgi ve otellerin fotoğraflarına ulaşmak için otellerin üzerine tıklamanız yeterli. Otel seçiminizi yaptıktan sonra, ikinci adımda gün ve oda sayısını seçeceksiniz. 3. adım olan ödeme ekranında, kredi kartı bilgilerinizi doldurup ödemeyi onayladığınızda, oda satın alma işleminiz tamamlanmış olacak. Şimdi odanızın keyfini çıkarma zamanı! Dilerseniz, sonraki işlemlerinizde kolaylık sağlamak için kredi kartı bilgilerinizi kullanmış olduğunuz telefon veya cihaz üzerine (CVC/CVV kod hariç)kayıt edebilirsiniz. Bu bilgiler LastOda’nın veri tabanında kesinlikle saklanmamaktadır, kaydetmeniz halinde yalnızca sizin telefonunuzun hafızasında saklanmaktadır.

 • S. Kredi kartı bilgilerimi yanlış girersem veya yeterli bakiyem yoksa ne olur?

  +

  Kredi kartı bilgileriniz POS sisteminde kontrol edilir. Herhangi bir hata oluşması ya da bakiye eksikliği durumunda işlem gerçekleşmeyecektir.

 • S. Oda satın aldıktan sonra geri bildirim alacak mıyım?

  +
 • S. Satın aldığım odadan vazgeçebilir miyim?

  +

  Sizlere en iyi fırsatları sunabilmek için ne yazık ki geri ödeme yapamıyoruz. Yapılan bütün satın alma işlemleri geri iadesizdir.

 • S. Birden fazla gece satın alabilir miyim?

  +

  Otellerden alınan teklifler doğrultusunda o günden itibaren 5 geceye kadar konaklama imkanı sunuyoruz.

 • S. Satın aldığım odanın özellikleri nedir?

  +

  Satın aldığınız odanızın tipi check-in sırasında belli olur. Bu sayede sizlere günün en iyi tekliflerini sunabiliyoruz.

 • S. Satın aldığım oda fiyatına neler dahildir?

  +

  LastOda mobil uygulamasında listelenen teklifin otel bilgilerinde satın aldığınız odanın fiyatına nelerin dâhil olduğunu görebilirsiniz.

 • S. LastOda’da güvenlik kriterleri?

  +

  LastOda’da bütün veri alışverişleri SSL sertifikası aracılığıyla şifrelenir, böylece bütün veri transferleri güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

 • S. Satın aldığım oda başkasına satıldıysa ne olur?

  +

  LastOda kullanıcı ve otellerle yaptığı sözleşmelerde bu konunun üzerinde hassaslıkla durmaktadır. Çifte rezervasyonun sorumluluğu tamamen otellere aittir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında üye otellerimiz bu mağduriyeti telafi edeceklerini taahhüt etmiştir. LastOda bu gibi durumlarda her zaman sizlerin yanındadır ve gerekli çözümlerin bulunması için destek verir.
Bizi Takip Edin

Facebook Twitter


© 2017 | Gizlilik Bildirimi
Tüm Hakları Saklıdır

Son Dakika Rezervasyon

Müşteri Desteği
(212) 244 12 14
info@lastoda.com