SOSYAL SORUMLULUK

BİLİN İSTEDİK!

LastOda Turizm olarak 2013 yılında başladığımız yolculuğumuzda, biz de başarabiliriz hayali ile yola çıktık.

Paylaştıkça bereketimizin artacağını biliyorduk! Gerçekten öyle de oluyor, paylaştıkça bereketimiz artıyor.

Bu paylaşımlarımız içerisindeki en önemli yere sahip olan gruplardan biri ise tabii ki çalışma arkadaşlarımız... İş arkadaşlarımız ile birlikte bir aile olduk, bütün sorunlarımızı, heyecanlarımızı, dertlerimizi birlikte paylaştık.

Ekonomik krizler, pandemi süreçleri gibi Turizm’de tarihte yaşanmamış olaylar yaşadık. Bütün ekibimizle tek bir kişi dahi eksilmeden her şeyin üstesinden geldik. Biliyorduk ki, başarı ancak fedakarlık ve paylaşım ile mümkündür.

Kazandıkça hem çalışma arkadaşlarımıza olan sorumluluklarımızı yerine getiriyor, hem de dünya için birer insan olarak yapmamız gereken sorumluluklarımızı asla unutmadan devam ettiriyoruz.

Örnek olma düşüncesi ile devamlı olarak destek olduğumuz platformları aşağıda paylaşıyoruz. Bu platformlar dışında dünyanın çeşitli yerlerindeki ihtiyaç sahiplerine direk ulaşabilmenin de mutluluğunu yaşıyoruz.

LastOda Turizm olarak, Luxury Hotels Clubs bünyesindeki üyelerimizin, bizlere ödediği yıllık aidatlar üzerinden belirli bir kısmını düzenli olarak bağışlıyoruz.

Sizler de bilin istedik !

Biz bir olmazsak, biz el ele tutmazsak, daha iyi bir dünyayı nasıl hayal edebiliriz?

Önce değişim istiyorsak, küçük büyük demeden kendimizden yola çıkmalıyız.

LastOda Turizm