ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

SON KULLANIM TARİHİ:

ÜYELİK NO :

TARAFLAR:Bir tarafta…………………adresinde yerleşik………………………….TC Kimlik numaralı/pasaport numaralı ………..ileMobilal Bil.İlt.Sey.Paz.Hiz.San.ve Tic. A.Ş., sözleşmedeLastodaolarak anılacaktır. Taraflar aşağıdaki şartlarda mutabık kalarak; işbu sözleşmeyi imzalamışlardır.

SÖZLEŞMENİN KONUSU: İşbu sözleşmenin konusu, Lastoda üye misafirlerine çeşitli ayrıcalıklar sunmak üzere hazırlanmış olan,üyeliğin kullanımına ilişkin tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir. Üyelik kullanımı, bu sözleşmenin açıkça listelenen şartlar ve koşulların kabulünü teşkil etmektedir.

Sayın ……………, Club üyesi olduğunuz için size tebriklerimizi sunuyoruz. Club üyeliği sizlere zincir otellerimizin kapılarını açarak, otellerimizin en seçkin misafirleri olarak ağırlamanın onuru ile mutluluğunu yaşamaktayız. Zincir otellerimizde sınırsız avantajlar sağlayan vip üyeliğiniz size özel olup, 1 yıl içerisinde devam eden ekstra avantajlar ve kampanyalardan faydalanma imkânı sağlayacaktır. Ayrıca bütün tatil süreçlerinizde deneyimli asistanlarımız size özel hizmetler sunacak, konforlu ve zahmetsiz bir deneyim için her an yanınızda olacaktır.

Kullanım Kurallarımız :Üye; Üyelik kartının Lastoda mülkiyetinde olduğunu ve istenildiği takdirde iade edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Kart üyenin kendisine teslim tarihten itibaren 1 (bir) yıl süre ile geçerlidir; nakit değeri taşımaz ve herhangi bir hizmet sunumunu garantilemez. İşbu sözleşmeye tabi avantajlar; sevgililer günü, yılbaşı arifesi, yılbaşı günü, yılbaşı gecesi, yeni yıl arifesi ve günü, dini ve milli bayramları paskalya, anneler günü ve babalar gününde geçerli olmayacaktır. Yalnızca üye tarafından ve geçerli üyelik kartının gösterilmesi üzerine kullanılabilir. Otel tarafından kimliğin ispatlanmasına ihtiyaç duyulduğu halde, üye gerekli belgeleri göstermekle yükümlüdür. İşbu sözleşmeye konu ayrıcalıklardan faydalanılması Lastoda’nınmüsaitlik durumuna bağlıdır. Konaklamalar için 24 saat öncesinden rezervasyon yapılması zorunludur ve rezerve edilmiş odalara ilişkin kısıtlamalara bağlı olarak gerçekleşir. Shuttle hizmeti için rezervasyon esnasında bilgi verilmiş olması gerekmektedir. Rezervasyonlar, otellerin müsait oda durumlarına göre yapılır. Tatil sezonu içerisinde gerçekleştirilecek rezervasyonlarda otellerin talebi doğrultusunda en az 2’si ücretli olmak üzere 4 gece rezervasyon kabul edilebilmektedir. 2 gece ücretsiz konaklamalı hediyeli paketlerde ücretsiz geceler en az 30 gün süre aralığı ile kullanılmalıdır.4-6-8 gece konaklama hediyeli paketlerde en az 30 gün ara ile 2 ücretsiz gece arka arkaya kullanılabilir. Rezervasyonlar seyahat acenteleri aracılığı ile grup veya toplu yapılan rezervasyonlarda geçerli değildir. Başkaca indirim kuponları ile yapılan işlemlerde üyelik hizmeti kullanılamaz. Avantajlar üye veya bir misafiri tarafından kullanılabilir.

Lastoda, taraflar arasındaki iş bu sözleşmeye konu olan ilişki herhangi bir zaman sınırlaması olmaksızın yenileme uzatma ve fesih etme hakkını saklı tutar. Bununla birlikte şu hallerde üyelik otomatik olarak son bulacak olup herhangi bedel iadesi yapılmayacaktır: üyenin iş bu sözleşmenin hüküm ve koşullarına aykırı davranması, ayrıcalıkları kötü kullanması, yanlış bilgi vermesi, programın herhangi bir sebeple yürürlükten kaldırılması.

İşbu sözleşme kural olarak sadece, Lastoda faaliyet alanındaki tesisler için düzenlenmiş olmakla birlikte,Lastoda yapacağı anlaşmalarla kendi tesisleri dışındaki diğer tesislerin de işbu sözleşme kapsamına girmesine veya sunacağı avantajlarda değişikliğe gidilmesine karar verebilir. Tesis dışı avantajların içeriği, devam edip etmeyeceği hususlarında Lastodamutlak takdir yetkisine sahiptir. Diğer yandan, Lastoda tesis dışı avantajların içeriğine, kalitesine, zamanına veya olumsuzluklara ilişkin herhangi bir garanti vermemektedir. Söz konusudeğişikliklerden, Lastodasorumlu tutulmayacaktır. Kullanımdan doğan riskler ve yaralanmalardansorumlu değildir.

Kart sahibinin, işbu sözleşmede belirlenen hükümlere kısmen veya tamamen herhangi bir şekil ve surette aykırı davrandığının Lastoda tarafından tespiti halinde,bu yüzden maruz kaldığı her türlü zararın ve ziyanın tazminini üyeden talep etme hakkına sahip olduğu gibi; isterse üyeliğe son verilebilir ve bu nedenle üyeye herhangi bir bedel iadesi yapılmaz.Kural ve düzenlemeleri, hüküm ve koşulları, prosedürleri ve promosyonları ekleme, değiştirme, iptal etme, başka bir şekilde değişiklik yapma veya programı tamamıyla yürürlükten kaldırma hakkına sahiptirüye, Lastoda üyeliğinin adı ve logosunun izinsiz kullanımının ve izinsiz alıntıların yasak olduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

Üye olurken seçmiş olduğunuz paket kapsamındaki haklarınız şu şekildedir:
• Dünyanın her yerindeki elit otellerde ve lüks konaklamalarda %40’a varan inidirmler,
• Yurt içindeki 5 yıldızlı otellerin deluxe odalarında ……. Gece ÜCRETSİZ konaklama imkanı,
• Single ve double oda fark etmeksizin ÜCRETSİZ kahvaltı,
• 90 Euro değerinde 5 adet oda kuponu,
• Odanızı bir üst standarda taşıyabileceğiniz 5 adet ÜCRETSİZ upgrate kuponu,
• Müsaitlik durumuna göre hediye konaklamalarda jakuzi süitini ücretsiz kullanabilme imkanı,( iki gece konaklama hakkı birleştirilip tek gece olacak şekilde kullandırılacaktır.)